Procesory    Grafické karty    Chlazení    Cases    Desky    Mechaniky    Mobility    Ostatní z HW    Doplňky    Software
Grafické karty    Procesory a základní desky    Chladiče   
  vyhledávání:
 


Nokia 770 - Linuxový tablet
Sluchátka pro akční herní maniaky
Nová herní myš od společnosti Razer
Buffalo vydává přenosný disk s kapacitou 750 GB s USB 2.0
CPU chladič Phanteks PH-TC14PE je k dostání v Evropě
Nejlepší hry pro Linux
První testy Radeonu HD 3870
Rosewill připravuje nové zdroje z řady Fortress
Enermax vydává dva počítačové zdroje MaxRevo


Napady pro vylepseni fora
Prodám - Koupím
GF 250 GTS 1GB
Grafické karty nVidia
Ankety
pretaktovaní tabletu

program webu
Po: hardware news
Út: freewarové úterý
St: recenze hardware
Čt: mobity
Pá: case mod a perličkyOptimalizováno pro rozlišení 1024x768
ISSN 1213-9858

       Máme zde další superlevný notebook, který vás možná překvapí. Stojí za ním společnost Everex a bude se prodávat za cenu od $279 USD...

       Když jsou všichni nadšeni z Asus Eee, které původně slibovalo podstatně lepší ceny, ale nyní se i přesto prodává jako na běžícím pásu za $399 až $499 USD, mohl by být velice dobrý krok, vytasit se s ještě levnějším a lépe vybaveným notebookem. Přesně takovou má jistě strategii Zonbu.

       K tomuto notebooku bude také možné za $14,95 USD měsíčně, získat online diskový prostor, bohatou softwarovou výbavu, automatické zálohování dat, neomezenou technickou podporu a bezplatnou výměny HW v případě poruchy. Jak vidíte, je to podobný princip jako když si u mobilního operátora zakoupíte levný telefon a společnost pak vydělává spíše na službách, které vám poskytuje.

       Notebook je založen na procesoru VIA C7-M, který pracuje na frekvenci 1,5GHz. Velice zajímavý je displej. Nabízí sice klasickou úhlopříčku 15,4", ale vyšší a krásné rozlišení 1440x900 bodů. Operační paměti je zde pouze 512MB a jako datový prostor je použit klasický pevný disk s kapacitou 60GB. Vymoženosti jako DVD vypalovačka, LAN, WiFi a USB samozřejmě nechybí. Grafická karta je integrovaná a jedná se o VIA Chrome9 HC IGP. Celkové rozměry notebooku jsou 35,8x27,2x3,8cm a jeho hmotnost pak dosahuje 2,4kg. S dodávanou baterií by si měl vystačit na nějaké 3 hodiny provozu. Výrobce slibuje, že tento produkt bude dostupný již počátkem roku 2008.

       Myslím, že to je krásná idea a že brzo bude více firem, které budou například nabízet notebooky za nízkou cenu s tím, že si podepíšete smlouvu například na 2 roky pro bezdrátový internet, on-line aplikace, datový prostor nebo podobné zajímavé služby, které stále více používáme.

Nakupujte výhodně notebooky na Mallu.

Spammer
za materiály děkuji webu
www.laptoplogic.com
Počet komentářů:partneři webu: