Procesory    Grafické karty    Chlazení    Cases    Desky    Mechaniky    Mobility    Ostatní z HW    Doplňky    Software
Grafické karty    Procesory a základní desky    Chladiče   
  vyhledávání:
 


Biostar T-Series TA780G M2+ Board
Instalujeme Linux na USB Flash disk
Luxusní, nádherná a jedinečná dřevěná Case
Nová herní myš od společnosti Razer
Se službou EriVoIP-CallBack voláte z mobilu za 1,90 Kč
Nízkoprofilový Radeon HD 7750 iCooler od HIS
Herní myš Drakonia od společnosti Sharoon
Grafická karta HD 7850 DirectCU II Dragon Eddition
Grafická karta GeForce GTX 680 HOF od KFA2


Ankety
pretaktovaní tabletu
Procesory OSTATNÍ
Napady pro vylepseni fora
:-))) ***Léto 2010?*** :-)))
:-))))) Vtipy :-)))))

program webu
Po: hardware news
Út: freewarové úterý
St: recenze hardware
Čt: mobity
Pá: case mod a perličkyOptimalizováno pro rozlišení 1024x768
ISSN 1213-9858

       Máme zde další superlevný notebook, který vás možná překvapí. Stojí za ním společnost Everex a bude se prodávat za cenu od $279 USD...

       Když jsou všichni nadšeni z Asus Eee, které původně slibovalo podstatně lepší ceny, ale nyní se i přesto prodává jako na běžícím pásu za $399 až $499 USD, mohl by být velice dobrý krok, vytasit se s ještě levnějším a lépe vybaveným notebookem. Přesně takovou má jistě strategii Zonbu.

       K tomuto notebooku bude také možné za $14,95 USD měsíčně, získat online diskový prostor, bohatou softwarovou výbavu, automatické zálohování dat, neomezenou technickou podporu a bezplatnou výměny HW v případě poruchy. Jak vidíte, je to podobný princip jako když si u mobilního operátora zakoupíte levný telefon a společnost pak vydělává spíše na službách, které vám poskytuje.

       Notebook je založen na procesoru VIA C7-M, který pracuje na frekvenci 1,5GHz. Velice zajímavý je displej. Nabízí sice klasickou úhlopříčku 15,4", ale vyšší a krásné rozlišení 1440x900 bodů. Operační paměti je zde pouze 512MB a jako datový prostor je použit klasický pevný disk s kapacitou 60GB. Vymoženosti jako DVD vypalovačka, LAN, WiFi a USB samozřejmě nechybí. Grafická karta je integrovaná a jedná se o VIA Chrome9 HC IGP. Celkové rozměry notebooku jsou 35,8x27,2x3,8cm a jeho hmotnost pak dosahuje 2,4kg. S dodávanou baterií by si měl vystačit na nějaké 3 hodiny provozu. Výrobce slibuje, že tento produkt bude dostupný již počátkem roku 2008.

       Myslím, že to je krásná idea a že brzo bude více firem, které budou například nabízet notebooky za nízkou cenu s tím, že si podepíšete smlouvu například na 2 roky pro bezdrátový internet, on-line aplikace, datový prostor nebo podobné zajímavé služby, které stále více používáme.

Nakupujte výhodně notebooky na Mallu.

Spammer
za materiály děkuji webu
www.laptoplogic.com
Počet komentářů:partneři webu: